اطلاعیه شماره1 / نکاتی که ثبت نام کنندگان در کارگاه باید بدانند

به حمدپروردگار ثبت نام اولین سری از کارگاه های آموزش طراحی سایت مرکز دروپال ایران با استقبال غیر قابل پیش بینی دوستاران این حرفه روبرو شد به طوری که ما را مجبور به گروه بندی شرکت کنندگان و برگزاری کارگاه در چند سری متوالی در زمان ها و مکان های مختلف کرد. اما با نزدیک شدن به زمان برگزاری کارگاه باید چند نکته مهم را به شرح ذیل به اطلاع شرکت کنندگان برسانیم.

نکات مهمی که قبل از شرکت در کارگاه آموزش دروپال باید بدانید:

1-به علت استقبال بالا وظرفیت کلاس ها، کارگاه در چندین گروه برگزار می شود که انتخاب روز و گروه به عهده خود شرکت کنندگان است.

2-انتخاب روز-گروه مربوطه توسط ثبت نام کنندگانی که وجه پیش پرداخت را واریز نموده اند در روز 25 خرداد ماه به صورت آنلاین در سایت صورت می گیرد، بدیهی است به علت ظرفیت محدود هر روز-گروه اولویت با کسانی است که زودتر اقدام به رزرو نمایند.

3-امکان ثبت نام قطعی روز-گروه فقط برای کسانی است که مبلغ 19 هزار تومان پیش پرداخت را به صورت آنلاین یا حضوری پرداخت کرده اند، در صورتی که فقط اقدام به تکمیل فرم کرده اید و هنوز مبلغ پیش پرداخت را واریز نکرده اید می توانید به صورت آنلاین از لینک زیر مبلغ پیش پرداخت را واریز کنید تا بتوانید در زمان انتخاب روز-گروه در تاریخ مقرر شرکت کنید.

 

پرداخت آنلاین

 

4-به علت تداخل زمان کارگاه با روزهای انتخابات، کارگاه ها بلافاصله در هفته بعد از انتخابات در چندین مرحله برگزار می گردد.

5-همه ثبت نام کنندگان می بایست در روز 25 خرداد، یا شناسه هنرجویی و یا کد تراکنش پرداخت آنلاین را در سیستم ثبت نام وارد نمایند تا بتوانند روز دلخواه خود را انتخاب نمایند. به عبارت دیگر بسته به پیش ثبت نامی که انجام داده اید چه به صورت حضوری در نمایشگاه و...،  و یا به صورت آنلاین از طریق سایت و... به یکی از 2 کد اشاره شده یعنی شناسه هنرجو یا کد پیگیری پرداخت آنلاین نیازمند هستید.

 

پیش نیاز قبل از کارگاه دروپال:

6-قبل از حضور در کارگاه حتماً می بایست یکی از نرم افزارهای مجازی ساز Xamppیا Wampویا Acuiaرا در لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی خود نصب نمایید. در پیوست همین مطلب، آموزش نصب یکی از سرورهای مجازی ساز یعنی xampp  را ضمیمه کرده ایم.
پ.ن: شما می توانید از اینجا اقدام به دانلود نرم افزار زمپ کرده و نیز آموزش تصویری نصب xampp بر روی ویندوز را نیز می توانید از اینجا دانلود نمایید.

 

 

باتشکر

گروه آموزشی مرکز دروپال ایران

admin
جواد اصغری هستم مدیر سایت مرکز دروپال ایران ، یک طراح که از سال 89 با دروپال کار می کنم به گرافیک علاقه خاصی دارم و سعی می کنم کارهام در این چهارچوب قرار بگیرن
مرکز دروپال ايران

راه های ارتباط با ما

آدرس : دفتر شهریار : شهرک وائین ، بعثت 5 نبش سپیدار 10 پلاک 26

تلفن : 09370977406

ایمیل : drupalcenter.ir@gmail.com

ارتباط با مدیر سایت از طریق تلگرام

logo-samandehi

مرکز دروپال ایران بزرگترین وب سایت  آموزش دروپال در کشور ، در مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه وب و دنیای دیجیتال آغاز کرده است. مجموعه مرکز دروپال ایران شامل « آموزش های تصویری » ، « معرفی جدیدترین ماژول ها » ، « ترجمه مقالات دروپالی روز دنیا » ، « طراحی قالب دروپال» و « خبرهای دنیای دروپال» می باشد.این مجموعه به همراه گروه فنی خود و به  پشتوانه کاربران فعال و متعهد ، با  در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش  هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی دروپال ،  به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هرروز خود بیفزاید. در همین راستا قصد داریم تا بصورت تخصصی و حرفه ای مباحث مختلف دروپال را با کوچک ترین جزئیات و تکنیک ها به دروپال کاران و کسانی که قصد دارند طراحی وب سایت ،پورتال و سیستم های هوشمند را آغاز کنند ، آموزش دهیم.گستردگی مطالب ، تنوع در آموزش ها ، نگاه تخصصی و همگام بودن با کاربران در آموزش عوامل متمایز کردن مرکز دروپال ایران با سایر آموزش دهندگان می باشد.
دروپال برای انجام طراحی های شگفت انگیز !  Drupal Builds something amazing