دروپال تم | منبع قالب های دروپال

محمد عربشاهی یکی از خوش ذوق های مرکز دروپال ایران است، وی که ایده جدیدی را برای وب سایت خود پیش بینی کرده امیدوار است در ادامه راه با راه اندازی بخش اصلی سایت، حرفی نو را در فضای وب فارسی فریاد کند. "Drupalthemes" نام این وب سایت است امیدواریم این وب سایت عصای دست روزهای آینده مرکز دروپال ایران باشد!!وب سایت دروپال تم ، یک وب سایت به عنوان منبع قالب های دروپال ، همراه با آموزش های طراحی قالب می باشد. دراین وب سایت قصد داریم تا نیاز کاربران به قالب های دروپال ، آموزش های طراحی قالب را رفع کنیم.
قالب های موجود در دروپال تم قابل دانلود بصورت رایگان از گیت هاب می باشد.قالب های دروپال تم همه بصورت واکنش گرا ، کاملا داینامیک ، برپایه فریم ورک بوت استرپ ، HTML 5  بوده و همچنین تمامی قالب ها ،  قابلیت پیش نمایش قبل از دانلود قالب را دارند.
آموزش های موجود در دروپال تم همه بر اساس کاربرد آنها در طراحی قالب  و معرفی ماژول های پرکاربرد می باشد.در آموزش های دروپال تم قصد داریم تا بصورت مرحله ای و همراه با مثال های مختلف روند طراحی یک قالب استاندارد و بهینه رو از ابتدا انجام بدهیم.
دروپال تم با هدف معرفی هرچه بیشتر و بهتر دروپال ، رفع کمبود قالب های دروپال و کمک به دروپال کاران در زمینه طراحی قالب ، پرقدرت شروع به کار کرد.

تصویر mohamad.arabshahi
mohamad.arabshahi
محمد عربشاهی - در حال یادگیری http://drupalthemes.ir
مرکز دروپال ايران

راه های ارتباط با ما

آدرس : دفتر شهریار : شهرک وائین ، بعثت 5 نبش سپیدار 10 پلاک 26

تلفن : 09370977406

ایمیل : drupalcenter.ir@gmail.com

ارتباط با مدیر سایت از طریق تلگرام

logo-samandehi

مرکز دروپال ایران بزرگترین وب سایت  آموزش دروپال در کشور ، در مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه وب و دنیای دیجیتال آغاز کرده است. مجموعه مرکز دروپال ایران شامل « آموزش های تصویری » ، « معرفی جدیدترین ماژول ها » ، « ترجمه مقالات دروپالی روز دنیا » ، « طراحی قالب دروپال» و « خبرهای دنیای دروپال» می باشد.این مجموعه به همراه گروه فنی خود و به  پشتوانه کاربران فعال و متعهد ، با  در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش  هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی دروپال ،  به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هرروز خود بیفزاید. در همین راستا قصد داریم تا بصورت تخصصی و حرفه ای مباحث مختلف دروپال را با کوچک ترین جزئیات و تکنیک ها به دروپال کاران و کسانی که قصد دارند طراحی وب سایت ،پورتال و سیستم های هوشمند را آغاز کنند ، آموزش دهیم.گستردگی مطالب ، تنوع در آموزش ها ، نگاه تخصصی و همگام بودن با کاربران در آموزش عوامل متمایز کردن مرکز دروپال ایران با سایر آموزش دهندگان می باشد.
دروپال برای انجام طراحی های شگفت انگیز !  Drupal Builds something amazing