مرکز دروپال ایران در جمع بزرگان وب

بالاخره زمان برگزاری جشنواره وب سایت های ایران فرا رسید. مرکز دروپال ایران هم برای اولین بار صرفاً به جهت سنجش عیار خود در بین دیگر ارائه دهنده های خدمات تحت وب ، وب سایت خود را برای قضاوت در پنجمین دوره جشنواره وب ایران شرکت داده است. اگر شما هم تا به امروز از سایت مرکز دروپال ایران استفاده کرده و از همراهان ما هستید از اینجا می توانید به ما رای دهید!

جشنواره وب ایران

 

به قول مجید علوی زاده  "با توجه به افزایش روزانه تکنیک های طراحی و وب سایتهای جدید، وجود یک NGO برای محک زدن اونها واقعا ضروریه چون که میتونه باعث پیشرفت و ساماندهی اونها بشه" ما هم از این فرصت برای محک زدن خودمان استفاده کردیم، اگر شما هم فکر می کنید وب سایت مرکز دروپال توانسته قدمی مثبت در عرصه خدمات طراحی وب و به ویژه دروپال فارسی بردارد با رای خود ما را خوشحال کنید.

 

ورود به صفحه ویژه مرکز دروپال ایران در جشنواره وب ایران

admin
جواد اصغری هستم مدیر سایت مرکز دروپال ایران ، یک طراح که از سال 89 با دروپال کار می کنم به گرافیک علاقه خاصی دارم و سعی می کنم کارهام در این چهارچوب قرار بگیرن
مرکز دروپال ايران

راه های ارتباط با ما

آدرس : دفتر شهریار : شهرک وائین ، بعثت 5 نبش سپیدار 10 پلاک 26

تلفن : 09370977406

ایمیل : drupalcenter.ir@gmail.com

ارتباط با مدیر سایت از طریق تلگرام

logo-samandehi

مرکز دروپال ایران بزرگترین وب سایت  آموزش دروپال در کشور ، در مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه وب و دنیای دیجیتال آغاز کرده است. مجموعه مرکز دروپال ایران شامل « آموزش های تصویری » ، « معرفی جدیدترین ماژول ها » ، « ترجمه مقالات دروپالی روز دنیا » ، « طراحی قالب دروپال» و « خبرهای دنیای دروپال» می باشد.این مجموعه به همراه گروه فنی خود و به  پشتوانه کاربران فعال و متعهد ، با  در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش  هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی دروپال ،  به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هرروز خود بیفزاید. در همین راستا قصد داریم تا بصورت تخصصی و حرفه ای مباحث مختلف دروپال را با کوچک ترین جزئیات و تکنیک ها به دروپال کاران و کسانی که قصد دارند طراحی وب سایت ،پورتال و سیستم های هوشمند را آغاز کنند ، آموزش دهیم.گستردگی مطالب ، تنوع در آموزش ها ، نگاه تخصصی و همگام بودن با کاربران در آموزش عوامل متمایز کردن مرکز دروپال ایران با سایر آموزش دهندگان می باشد.
دروپال برای انجام طراحی های شگفت انگیز !  Drupal Builds something amazing