میتینگ دروپالی ها در نمایشگاه کتاب: چهارشنبه 18/اردیبهشت

در این چند وقت از نیاز به همیاری و همکاری همه دروپالی ها برای توسعه دروپال فارسی زیاد صحبت شده، حرف هایی که هنوز تا واقعیت فاصله دارد، اما این بار به بهانه نمایشگاه کتاب با کمک همه شما دروپالی ها می خواهیم چند ساعتی را در کنار حرفه ای ها و حتی علاقه مندان گردهم باشیم تا با همدلی، قدم اول را برای نزدیکی و صمیمیت هرچه بیشتر دروپال کاران برداشته باشیم.

 

همه دعوتید! بیایید باهم به جامعه متن باز دروپال فارسی کمک کنیم

قبل از هرچیز این نکته رو بیان کنم که  در این گردهمایی هیچ نگاه تبلیغاتی ، تجاری و شخصی مجاز نخواهد بود پس خواهشاً فقط به عنوان یک دروپال کار در این همایش شرکت کنید نه بیشتر، اینجا هدف صرفاً ایجاد یک فضای صمیمی تر و آشنایی هرچه بیشتر دروپال کاران با هم است که با همفکری هم شاهد شروع یک تحول کاری در بین تیم های دروپالی در ایران باشیم. ما می خواهیم با هم تعریف جامعه متن باز را که چند سالی است در ایران به بیراهه رفته دوباره زنده کنیم.
 

 من دروپال را دوست دارم!

زمان: چهارشنبه 18/ اردیبهشت ساعت 17:30
مکان: نمایشگاه کتاب تهران(مصلای امام خمینی) ، سالن نشر الکترونیک
 
 
دروپال فارسی
 

سامانه اطلاع رسانی: 3000266667

برای اعلام آمادگی ، اطلاع از مکان دقیق میتنیگ و هماهنگی های بیشتر کلمه drupal  را به شماره پیامکی 3000266667 ارسال کنید.
 

 

 

admin
جواد اصغری هستم مدیر سایت مرکز دروپال ایران ، یک طراح که از سال 89 با دروپال کار می کنم به گرافیک علاقه خاصی دارم و سعی می کنم کارهام در این چهارچوب قرار بگیرن
مرکز دروپال ايران

راه های ارتباط با ما

آدرس : دفتر شهریار : شهرک وائین ، بعثت 5 نبش سپیدار 10 پلاک 26

تلفن : 09370977406

ایمیل : drupalcenter.ir@gmail.com

ارتباط با مدیر سایت از طریق تلگرام

logo-samandehi

مرکز دروپال ایران بزرگترین وب سایت  آموزش دروپال در کشور ، در مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه وب و دنیای دیجیتال آغاز کرده است. مجموعه مرکز دروپال ایران شامل « آموزش های تصویری » ، « معرفی جدیدترین ماژول ها » ، « ترجمه مقالات دروپالی روز دنیا » ، « طراحی قالب دروپال» و « خبرهای دنیای دروپال» می باشد.این مجموعه به همراه گروه فنی خود و به  پشتوانه کاربران فعال و متعهد ، با  در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش  هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی دروپال ،  به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هرروز خود بیفزاید. در همین راستا قصد داریم تا بصورت تخصصی و حرفه ای مباحث مختلف دروپال را با کوچک ترین جزئیات و تکنیک ها به دروپال کاران و کسانی که قصد دارند طراحی وب سایت ،پورتال و سیستم های هوشمند را آغاز کنند ، آموزش دهیم.گستردگی مطالب ، تنوع در آموزش ها ، نگاه تخصصی و همگام بودن با کاربران در آموزش عوامل متمایز کردن مرکز دروپال ایران با سایر آموزش دهندگان می باشد.
دروپال برای انجام طراحی های شگفت انگیز !  Drupal Builds something amazing