راهنمای خرید

کلیه خریدها در مرکز دروپال ایران ، بصورت آنلاین انجام می‌گردد. برای خرید محصول و یا الحاقات کافیست فقط یکبار در مرکز دروپال ایران عضو شده و پس از ورود به پنل کاربری بر روي دكمه سفارش خريد سرویس مورد نظر خود كليك نموده و عملیات خرید را شروع و به مرحله بعدی بروید در مرحله بعدی ، خرید الحاقات مرتبط با این محصول وجود دارد که کاربر می‌تواند در صورت نیاز آنها را به خرید خود اضافه نماید.

دقت کنید که در مرحله بعدی اطلاعات خواسته شده را بصورت دقيق و کامل  وارد نمائيد.
امکان پرداخت سرویس‌ها به صورت آنلاین از طریق کلیه کارتهای عضو شتاب و با در اختیار داشتن رمز دوم کارت وجود دارد،پس از انجام مراحل خرید چنانچه خرید خود را بصورت آنلاین پرداخت نموده‌اید بصورت اتوماتیک سرویس مورد نظر برای شما فعال خواهد شد .

همچنین میتوانید پس از واریز وجه فاکتور به یکی از “شماره حسابهای بانکی” مشخصات واریزی را در فاکتور بصورت “ثبت فیش بانکی” برای ما ارسال، بعد از تایید توسط کارشناس مالی بین  1 الی 3 ساعت (در وقت اداری شرکت از ساعت 9 الی 17) از ثبت فیش‌واریزی سرویس مورد نظر برای شما فعال خواهد شد.

 مشکلات احتمالی در هنگام خرید را میتوانید از طریق فرم تماس با ما ، با ما در جریان بگذارید.

مرکز دروپال ايران

راه های ارتباط با ما

آدرس : دفتر شهریار : شهرک وائین ، بعثت 5 نبش سپیدار 10 پلاک 26

تلفن : 09370977406

ایمیل : drupalcenter.ir@gmail.com

ارتباط با مدیر سایت از طریق تلگرام

logo-samandehi

مرکز دروپال ایران بزرگترین وب سایت  آموزش دروپال در کشور ، در مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه وب و دنیای دیجیتال آغاز کرده است. مجموعه مرکز دروپال ایران شامل « آموزش های تصویری » ، « معرفی جدیدترین ماژول ها » ، « ترجمه مقالات دروپالی روز دنیا » ، « طراحی قالب دروپال» و « خبرهای دنیای دروپال» می باشد.این مجموعه به همراه گروه فنی خود و به  پشتوانه کاربران فعال و متعهد ، با  در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش  هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی دروپال ،  به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هرروز خود بیفزاید. در همین راستا قصد داریم تا بصورت تخصصی و حرفه ای مباحث مختلف دروپال را با کوچک ترین جزئیات و تکنیک ها به دروپال کاران و کسانی که قصد دارند طراحی وب سایت ،پورتال و سیستم های هوشمند را آغاز کنند ، آموزش دهیم.گستردگی مطالب ، تنوع در آموزش ها ، نگاه تخصصی و همگام بودن با کاربران در آموزش عوامل متمایز کردن مرکز دروپال ایران با سایر آموزش دهندگان می باشد.
دروپال برای انجام طراحی های شگفت انگیز !  Drupal Builds something amazing